Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Friss android-felhasználó...

Friss android-felhasználó vagyok. Most vettem zte skate-nevű telót. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

próbáltam utána olvasni, de elég kaotikus, túl sok helyen írnak túlságosan eltérő dolgokat. ha valakinek van türelme legyen szíves válaszoljon a kérdéseimre:

mit kell tennem, hogy használhassak tört programokat?

hogy tudom egy (pl ncore-on talált) programról eldönteni, hogy kompatibilis-e a telómmal?

mi a legnagyobb magyar androidos fórum, amin tudok az újdonságokról értesülni?

egyelőre ennyi:) köszönöm előre is!


2011. dec. 22. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha ncore on oda van írva mellé h. android akkor kompatibilis vele az más kérdés h. szart vettél és valszeg a játékok többsége főképp a szebbek akadni fognak mint annak a rendje de érdemes felrakni egy cm7 et akkor valamelyest gyorsabb lesz...a tört program meg annyi h. bekell csak pipálni h. ismeretlen források engedélyezése és már telepítheted is az apk fájlt...
2011. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy tört proginak az .apk-ját telepítse, ahhoz le kell tölteni egy feladatkezelőt. Pl: Astro File Manager v ES File Manager :)
2011. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat... meglepően egyszerű tört progit feltenni, nem gondoltam volna. van 1 ipod touchom 5 éve, és azzal sosem volt ennyire egyszerű a törés:)

érdekelne miért mondtad, hogy szart vettem... mit ajánlottál volna ebben a kategóriában?

2011. dec. 25. 00:03
 4/13 N0rbi04 válasza:
Jó az a teló, nem kell félni. Angry Birds, Ninja Fruit megy simán. GTA 3 is. Több hova kell?
2011. dec. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
bocsi a kifejezésért de nem valami erős ez a mobil és ezért mennek rajta rosszul a komolyabb játékok és én egy se minit ajánlottam volna abba egy 1Ghz-es Snapdragon proci van meg adreno 205 kicsit bikább és most csak 35 én most készülök venni eggyet
2011. dec. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi az infot... nekem nem annyira fontos az a 200 mhz különbség (amúgy eddig még nem akadt meg, bár nem próbáltam semmi komolyabb játékot), inkább az számít, hogy ez nem egy tégla, meg hogy a kijelzője kb 2x akkora mint az "se mini"-é. a kamerája az, ami kéne belőle a hd video miatt.
2011. dec. 26. 14:41
 7/13 anonim ***** válasza:
a megahertz nem sokat számít mert abban egy ezeréves armv6-os proci van a miniben meg v7-es snapdragon így mennek rajta netes beágyazott videók is és a flashtartalmú oldalak böngészése se lesz egy akadástenger. Ugyanez a játékokkal az újabbakkal főképp. Az arm v7-es utáskészletű proci ma már alap dolog.
2011. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
és nem véletlen nem olyan kamera van benne mint a miniben mert a hardver túl gyenge a 720 rögzítéshez értelemszerűen egy minivel felvett videó a legjobb lejátszóval is akad rajta...
2011. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
2011. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
remélem a kérdező képes lesz a leírás alapján felpakolni a romokat
2011. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!