Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy minire, hogy tegyek...

Galaxy minire, hogy tegyek játékokat?

Figyelt kérdés

Szóval,ma kaptam egy samsung galaxy mini telót és játékokat nem tudok rá tenni.Utána olvastam hogy hogyan kellene de mikor apk fájlt akarok átmásolni az sd kártyára akkor valami olyasmit ír hogy ez a teló nem tudja megnyitni az apk fájlt.

Mi lehet a probléma?És hogyan tudnék játékokat tenni rá?


2011. dec. 22. 23:21
1 2
 1/15 anonim válasza:
Android Market-ről letöltöd...
2011. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Marketről tudsz játékokat letölteni, bár azok elég ratyik.
2011. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kapcsold be az ismeretlen forrás-t az alkalmazások beállításainál.

Persze sokkal praktikusabb a Marketet használni.

2011. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
give em more kezd kiakasztani az anti-android-fan-boy-izmusával...
2011. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én csak a véleményemet mondom. Azért valld be, hogy nem az android a legstabilabb rendszer. Ja és a marketen csak ilyen alap 2D s játékok vannak. Ha 3D s kell ott van a géped és onnan töltesz le játékot a mobilra.
2011. dec. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen én is ilyen netről töltött játékra gondoltam..a marketen tudom hogy vannak és töltöttem is már le..azért hülye nem vagyok :D

Csak egyik span mondta hogy pl need for speed is menne rajta,azt töltöttem le,de nem tudom felmásolni,,

2011. dec. 23. 00:27
 7/15 anonim ***** válasza:

nem a legstabilabb, de mellette van kismillió jó tulajdonsága, ami szerintem 1000x fontosabbak.


amit a játékokról mondasz hülyeség. nincs olyan játék, ami marketen nincs fenn, de a gépen fenn van. teljesen értelmetlen és logikátlan lenne. de a kedvedért megnéztem a 2D/3D kérdését is...


azt remélem nem várod el, hogy ingyen dobáljanak komoly 3D-s játékokat, egy 3D-s játéktól elvárja az ember, hogy ne legyen piskóta, ami magával hordozza a fizetős jelzőt. de mivel nem volt ilyen kikötés nem is kell magyarázkodnom.


top5 paid játékból 5 3D-s.....

2011. dec. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyesét mondani. Szent kecskesajt! Kérlek keresd már meg Marketen a GTA3 at. Vagy az Asphalt 5 öt. Adok egy puszit ha ezeket megtalálod Marketen.
2011. dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Abbahagynátok a kérdés offolását? Folytassátok priviben vagy valami..
2011. dec. 23. 00:44
 10/15 anonim ***** válasza:

te ostoba paraszt te. ha nem értesz hozzá, legalább ne pofázz bele. mind a gta3, mind a aszfalt5 fenn van marketen.


itt a gta3

[link]


hagyom, hogy az aszfalt5öt te keresd meg.

2011. dec. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!