Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol érdemesebb felsőbb kategór...

Hol érdemesebb felsőbb kategóriás telefont venni?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy Samsung Galaxy S2 telefont. Néztem interneten ott 120k körül meg lehet venni, a T-mobilban új dominósként 135k.

Valamiért én jobban bízom az utóbbiban, a garancia és a szolgáltatásai miatt. Árukeresőn néztem ( [link] három üzletet hozott ki, de mindenhova írtak negatív kritikát (használt telefon, garancia gondok, ...).Látom azt is,hogy ezeknek a száma 10-20 az 1000-hez, de engem mégis kicsit elbizonytalanít.

A kérdésem az lenne, hogy meg lehet ilyen boltokban bízni vagy inkább megéri az a 15k különbség?


2011. dec. 23. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ezt nézegetem, azonban vigyázz, mert sok helyen azért ilyen olcsó, mert nem kapsz csak készüléket meg töltőt.(pl. gsmline) Én nextelen néztem, de sajnos nincs 2 év garancia.
2011. dec. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!