Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne a legjobb?...

Melyik lenne a legjobb? (többi lent)

Figyelt kérdés

SE xperia mini pro,neo,ray vagy LG optimus black?

Netezésre ,3D-s játékokra használnám.A neo és a ray egy árban vannak.Nagyon nagy az a 0,4'-os különbség?

A normális válaszokat előre is köszönöm!


2011. dec. 23. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
hát én ezekközül kihagynám a mini prot mert azon nemtudsz rendesen játszani az LG-t azért mert LG olvasgattam hogy az LG-ik elszoktak romlani osztálytársamnak is sokszor elromlott én a Ray és a Neo között gondolkodnék és az a 0,4 colt nem lehet annyira észre venni innentől már rajtad múlik
2011. dec. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Én a Ray-t mondanám. Az LG-t telefonok terén hanyagolni kell, valahogy még nem jöttek bele. A Mini Pro azért nem egy Neo, sem egy Ray. A Ray viszont szebb kijelzővel van ellátva a Neo-tól, prémium, felsőkategóriába illő anyaghasználat jellemzi, valamint a kamerája is egy jobb darab. Szóval szerintem a Ray a befutó.
2011. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!