Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet a SE Xperia Mini...

Hogy lehet a SE Xperia Mini Promat frissíteni?

Figyelt kérdés

Amióta megvan (kb. két hete) és először rádugtam USB-vel a gépre, az értesítési területen kiírja hogy lehet frissíteni a szoftvert a 4.x verzióra PC Companionnal, de az meg azt írja ki hogy nem lehet letölteni.

Hogyan frissítsem?


2011. dec. 23. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Majd csak március-április tájékán lesz kint hivatalosan a 4.0 a Sony Ericssonokhoz. Addig a PC companion se fogja kiadni mint elérhető frissítés.

[link]

2011. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez szerintem nem az ICS, hanem a telefon szoftverének a frissítése (nem az Android szoftverének a frissítése).
2011. dec. 23. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. A telefonon az android nevezetű mobil operációs rendszer fut. Ez a telefon szoftvere.
2011. dec. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az rendben van, de a buildszámot akarja frissíteni, ami jelenleg 4.0.A.2.335 és 4.0.2.A.0.8-ra akarja frissíteni.
2011. dec. 24. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!