Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Live with walkman véleménye...

SE Live with walkman vélemények? (tovább lenn)

Figyelt kérdés

Új telót akarok venni és most ez a legszimpatikusabb..igaz, hogy eleinte nem tetszett (leginkább a mérete miatt) de a tudásával ezt is elfeledteti..:) netezésre használnám leginkább (valószínűleg egész nap ezen lógnék) és még az érdekelne, hogy a flash tartalmakat (pl ustream) lejátssza?

na meg, hogy hol tudnék ilyen telóra tokot venni? (lehet netes oldal is) ja és még1..negatív tulajdonságok?? :D mindenhol csak jót írnak róla..eddig 1x láttam rosszat ami így szólt :" a live with walkman egy nagy átverés, az xperia mini sokkal jobb" de nekem a mini nem tetszik..:D


2011. dec. 23. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

"na meg, hogy hol tudnék ilyen telóra tokot venni?"


Boltban, webshopban. Mégis hol tudnál?

2011. dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én szilikon tokra gondoltam, és néztem a neten, olyat nem nagyon találtam..bár lehet, hogy nem jó helyen keresem..na mind1..
2011. dec. 23. 17:14
 3/4 anonim válasza:
Minit vegyél! Ugyanolyan mint az és sokkal olcsóbb.
2011. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ebayen találsz rá szilikon tokot

amúgy nekem 2 hete van ilyen telefonom...de már bajok vannak vele...3-4 napja kb egyfolytában újraindult magától...aztán frissítettem a felajánlott frissítéssel és akkor jó volt 3 napig...de ma megint elkezdte ezt csinálni, meg volt olyan h ha fotóztam és megakartam nézni a képet, akkor nagy feketeséget mutatott a kép helyett... úgy tűnik szerviz lesz belőle, de lehet h csak én vagyok ilyen "szerencsés" h ennyi baj van vele... amúgy ezektől eltekintve jó teló, először én is mini prot akartam de szerintem ez jobb...kivéve ha jobban szereted/kényelmesebbnek találod a qwerty billentyűzetet.

2011. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!