Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy telefonra...

Motorola Defy telefonra melyik a legfrisebb letölthető Adobe flashplayer program?

Figyelt kérdés

Egész pontosan Motorola Defy mb525... Lehet vele youtubeozni indavideózni stb. De van egy játék amin játszani szoktam: [link] (Nem kell megnyitni) Ha próbálkozok ezt írja ki:

A script in this movie is causing Adobe Flash Player 10 to run slowly. If it continues to run,your computer may become unresponsive. Do you want abort the script?

Ok/Cancel

Ha kilépek azaz ha a cancel-re megyek akkor nem csinál semmit csak befagy. Ha az oké-ra megyek akkor ugyanez. Valaki tudna segíteni? Előre is nagyon köszönöm!


2011. dec. 23. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ezzel Bladen mennek a játékok is. Ezt konkrétan nem próbáltam.

2011. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Wazze, menj fel Marketre és írd be, hogy Flash Player. 11.1 van kint, rámész tölt települ készvan. Bezárod, felmész az oldaladra és működik. (Nekem DEFY-jal, CM7.2-vel, 1.2GHz-n, Adobe FlashPlayer 11.1-gyel tökéletesen szépen fut a játékod, amit linkeltél.
2011. dec. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
(Kipróbáltam, nekem is megy Bladen.)
2011. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)!
2011. dec. 23. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!