Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy star 2 jó telefon?

Samsung galaxy star 2 jó telefon?

Figyelt kérdés
azt is olvastam hogy kifutó sajnos:(..de engemet az nem zavar, ezen gondolkoztam hogy ezt szeretném megvenni.
2011. dec. 23. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen telefon egyszerűen nem létezik. Simán Star 2 az van, de galaxy star 2 nincs.


A star 2 meg nem egy kiemelkedően jó telefon, de hétköznapokban egész jól használható cucc. Igaz nem egy okostelefon, de akinek nem kell okostelefon annak megfelel.

2011. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor elirtam..xd

igen erre a simára gondoltam a star 2re.

köszi.

2011. dec. 23. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ne vedd meg.. sztem inkább néz mást. nekem egyáltalán nem tetszik sőt igen már kifutóban van.. ink. vegyél helyette egy htc-t sokkal jobb minőség is. :)
2011. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nincs operációs rendeszere mégis elég okos. Szerintem ár-érték arányában is megéri.
2011. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!