Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek nem túl "sablonos"...

Szerintetek nem túl "sablonos" és kevésbé kreatív az android kezelőfelülete?

Figyelt kérdés
Nem izgalmasabb egy WP7, az összes ilyen stílusú programjával együtt és az összefésült MSN-fcebokcset-SMS üzenetkezelőjével?
2011. dec. 24. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy idő után az összes kezelőfelület unalmas lesz.

Pl. nekem már iOS sem kéne, mert tényleg jó cucc, de olyan unalmas.

Android teljesen más iOS után, azt is megunja az ember, egyszerű lesz.

WP7 is most tetszik, valószínűleg majd ha kicsit elterjedtebb lesz kell olyat is venni, mert tényleg jó.

2011. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
énis arra várok, hogy jöjjenek le egy 50-60 ezres árkategóriába, + legyen rá több app.
2011. dec. 24. 14:06
 3/10 anonim válasza:

Nos igen tényleg meg lehet unni mindent természetesen az android kezelőfelületét is, de cserébe az android biztosítja a legnagyobb szabadságot...és igen WP-re nincs is sok app, az IOS-nál pedig még "1 tetszőleges csengőhangért is fizetni kell".Nem csoda hogy most az android a legfelkapottabb és ha már uncsi akkor meg tudod változtatni a "témát", a feloldási stílust, az effekteket, a billentyűzetet és még sok mást.En is megváltoztattam(GOlauncher Ex)na persze ezt is meglehet unni.De ha komolyabbat akarsz akkor Cyanogen mod és MIUI (ezeket még nem próbáltam de biztos hogy jó)

/Samsung Galaxy S/

2011. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

WP7-es telók nem biztos, hogy valaha is lesznek 50-60 ezres kategóriába, legalábbis nem a közeljövőbe.


Vannak minimum feltételek, amiknek meg kell felelni, hogy WP7-et lehessen rá rakni, és az azért még messze van a 60 ezres kategóriától.

2011. dec. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

mi? az 1 ghz proci és 5 megapixel és 720p videófelvevés?


ez xperia mini kategória...

2011. dec. 24. 23:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom ennél több és komolyabb feltétel van, de akkor lehet rosszul tudom.

Nem nagyon foglalkoztam vele, csak egyszer láttam, hogy mi is kell, hogy WP7-et rakhassanak egy telóral, és úgy emlékszem többről volt szó.


Holnap lehet utánanézek.

2011. dec. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nézz csak meg bármilyen elsőgenerációs wp7et. egy omnia 7et akár. semmi extra nincs bennük, ami kiemelné őket egy 50-60ezres android telefon hardvere közül
2011. dec. 24. 23:13
 8/10 A kérdező kommentje:
2011. dec. 24. 23:15
 9/10 anonim ***** válasza:
de maga a wp7 kiemeli. nekem omnia 7-em van, szóval tudom. és egyébként az első generációs wp7esek közül ez a legjobb. az a lényeg, hogy a wp7 elég gördülékeny ahhoz, hogy sebességben leverje az android-ot. és azt lehet már 45ért is venni. persze, ahogy látom xperia mini állítólag év végéig 35ezer, de azért hozzátehetjük, hogy kijelzője nem túl nagy. de egyébként majd jönnek az olcsóbb wp7ek is, de nem fognak többet tudni, mint a mostani első generációsok, gondolom megmaradnak az 1 magos prociknál meg 512 ramnál és kész, a drágábbak meg majd lassan jönnek 2 maggal, meg 1 giga rammal, esetleg durvább kamerával.
2011. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jah és hozzátenném, hogy a wp7hez is van elég alkalmazás, még ha fizetős is, unlock-kal bármi megoldható.
2011. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!