Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry 9500-ra tudok...

Blackberry 9500-ra tudok valahonnan letölteni programokat, játékokat?

Figyelt kérdés

sehol nem találok ingyen hozzá vmit is :S

jahm és ha belemek telóba akk csak egy mappa van oda kell belehúzni mindent akkor elvileg csak hogy ha belehuzom nem találom meg sehol a telefonba utána az adott file-t.


2011. dec. 24. 15:08
 1/6 bp1985 ***** válasza:
A bb nem játéktelefon, hanem üzleti kommunikációra lett kitalálva. Van saját boltja, fizesd ki, ha bb-re van szükséged valóban, és nem dísznek vetted.
2011. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, nem dísznek vettem szal cserélem is el mer egy sz*r az egész telefon!
2011. dec. 24. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:

a bb mint szar telefon?

ertesz hozza jobarat,gratula.

:)))

vegyel samsungot meg sanyi eriksont

2011. dec. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lolcsi0610 válasza:
A BlackBerry App World-ből lehet pénzért töltöd le de ingyen játszhatsz vele:)...(Azt sajnos énsem tudom ha csatlakozol wifiről App World-be ingyen-e tölti le :S)
2011. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Vannak ingyenes játékok az Appworldben is. 31-ig pedig van pár olyan alkalmazás, ami amúgy pénzbe kerülne, de most letöltheted ingyen is :)

És a BB nem szar...

2011. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bp1985 ***** válasza:
Neked egy 5110-es nokia való, ha a bb-t leszarod. Az egyedüli, kifejezetten üzleti telefon, ami létezik a világon. Senki nem csinált olyan üzleti készüléket, mint a bb. A nokia az e szériájával elbújhat mellette.
2011. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!