Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia n97-et vagy Samsung...

Nokia n97-et vagy Samsung Galaxy Ace-t vegyek?

Figyelt kérdés
Eddig Nokia telóm volt, és félek hogy a Samsung bonyolult lenne a Nokia után... (Iphone 4-hez hasonló telót szeretnék tudásban, de csak a kettő közül jöhet szóba vmelyik) vélemények, tapasztalatok?
2011. dec. 24. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ace inkább külsőre hasonlít az iPhone 4-hez, tudásban messze-messze elmarad tőle. N97 minit tudom ajánlani, osztálytársamnak olyanja van és tetszetős, a Symbian ellenére is.
2011. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát az van, hogy ezek durván túlárazott kütyük. Az Ace az év legnagyobb tévedésének mondható be, az N97 pedig harmatgyenge hardveresen, mondjuk nem is mai darab. Szóval én mindkettőt hanyagolnám, inkább várnék vagy mit tudom én, mert ezekkel nem sokra mégy. Ennyi pénzért 5x komolyabb tudású telefont vehetnél...
2011. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!