Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Mit csináljak?

Segítség! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tehát van egy HTC Wildfire s-em (tegnap kaptam egy távoli rokonomtól karira)és nagyon gyorsan merűl és mondták hogy olyan háttérképet rakjak ami nem mozog... És most ráraktam egy ilyen szürkéset és nem tetszik .. a marketben is kerestem a háttérképek közt hogy van-e ami nem mozog de nincs.. :( (vagyis hát én nem találtam) Segítenétek?? pls am Köszi
2011. dec. 24. 16:51
 1/2 Felmosórúd ***** válasza:

Most akkor hátteret szeretnél cserélni? Mert akkor hosszan nyomj az asztalra, ott ahol nincs ikon, se Widget, és ott lesznek az asztal beállításai, Háttérkép, és ne az élő hátteret válaszd, továbbá:

Kapcsold ki a GPS-t

Kapcsold át 3G-ről 2G-re

WiFi ne legyen bekapcsolva, ha nem használod

Alkalmazások ne fussanak háttérben


Mindezt megtalálod a beállításokban (logikusan vannak rendezve) ennyit értened kell androidhoz

2011. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. dec. 25. 13:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!