Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék 1 új telót de lenne...

Szeretnék 1 új telót de lenne pár kritériumom, a kritériumba leirtam mi az :D . Valaki segít?

Figyelt kérdés
1. flash player legyen benne (ne keljen root-olnom stb hogy rakjak rá. ) flash player---> toljam rajta a bloodmoont, bitefight, mybrute, ikarim stb. Lagg nélkül 2. Pár komolyabb játék is menjen rajta pl: dungeon hunter2 stb.3. az ára ne menjen feljebb 60 ezer ft-nál nagyobbra. Használt teló nem érdekel.4. kamera nem fontos hogy annyira faxa legyen meg a zene. Csak ne full régi android legyen a márka mind1.
2011. dec. 24. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


ezen 3közül csak a htc van 60alatt,de taláán az is a legjobb:D bár kitudja... (5-6ezer ft pluszba nem nagy cucc sztem...:D) Boldog Karit...

2011. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3.lemaradt! sorry!

[link]

2011. dec. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A HTC jó, de az árát nem éri meg. Flash nincs, csak részletes támogatás. Az elsőre ne hallgass, belinkelt egy hardveresen gyenge, egy szar, és egy 60 ezren felüli telefont. A lehetőségeid a következők, mindkettő nagyon jó választás, a legjobb ár/érték aránnyal:


Sony Ericsson Xperia Mini (tehát nem X10 Mini)

Motorola DEFY

2011. dec. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A motorolába + mini-be , a flash player maximálisan kielégítő?? Mivel sokat utazok és ezek a játékok fontosak nekem.
2011. dec. 24. 23:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a processzorból eredően teljes támogatás van.
2011. dec. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösszi :) ez a motorola nagyon megfogott.. :) tegnap pár órát olvasgattam minden angol fórumon meg magyaron is róla és maximálisan megfelel nekem és az ára is jó :) köszi még1x
2011. dec. 25. 13:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!