Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hardverapron milyen használt...

Hardverapron milyen használt okostelot ajánlanátok max 15000 ft ig?

Figyelt kérdés
elvárásaim: android, minimum 600mhz processzor
2011. dec. 24. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy 3, Galaxy Spica
2011. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tulajdonképpen első okostelómat szeretném megvásárólni de még béna vagyok az ilyesmihez ezért nem szeretnék sok pénzt rá áldozni ha meg netán elrontom akkor se legyen nagy károm.

ha vicces ha nem én ezekhez láma vagyok még olyan ez nekem mint egy első pc ugyebár mindenki emlékszik rá mikor előszőr vett pc-t és bambát szemezett a monitorral meg a géppel mert azt sem tudta még mi fán terem:D:D na én igy vagyok az okostelókkal jelenleg de bizom benne hogy beletanulok mint a pcbe is:D:D

2011. dec. 24. 21:06
 3/8 A kérdező kommentje:
én is ezekre gondoltam :D:D de azért nézzetek mék ki nekem légyszi mert tényleg láma vagyok ilyen témában az alap telókba profi vagyok de ilyenekben :D:D
2011. dec. 24. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:

15000 forintert elvarasaid vannak?

bruhahahaha.

:))))))))))

vegyel nokia 5110est,a legnagyobb kiralysag

2011. dec. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
legyen 20000 ft-ig
2011. dec. 25. 10:46
 6/8 A kérdező kommentje:
srácok nem vagyok csóró de azt a kockázatot is szem előtt kell tartani hogy rám sóznak egy előfizetéses telefont amit nem is lehet dominos kártyával használni
2011. dec. 25. 10:47
 7/8 A kérdező kommentje:
ráadásul le is tiltják ha nincs fizetve a részlet
2011. dec. 25. 10:47
 8/8 A kérdező kommentje:
előfizetéses telefont lehet domino simmel ahsználni szerintem nem
2011. dec. 25. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!