Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MIért merül le a telefonom kb...

MIért merül le a telefonom kb 1 nap alatt?

Figyelt kérdés
Ideáig nem volt olyan nap hogy ne töltöttem volna miota megvan. Telenor one touchról van szó és kb 1hete vettem. Ez szokványos vagy tovább kéne bírnia? Mit tehetek annak érdekében hogy tovább bírja?
2011. dec. 24. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
ennyi. nem tud többet más se, csak ritka esetekben.
2011. dec. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy okostelefont ha használják akkor ennél nem is nagyon bír többet.
2011. dec. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bár tudom hogy az akksija se megy csúcsmárka(alcatel) meg azt is hogy az okostelókl nem sokáig bírják de nem gondoltam hogy ilyen sokat kell majd tölteni:)
2011. dec. 24. 23:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Fényerőből le lehet venni, Wifit, GPS-t kikapcsolni, de amíg nem fejlesztenek ki jobb akkukat a gyártók, mindennap teheted töltőre. Minden okostelefon ilyen.
2011. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
haverom mondott ilyen praktikákat de az az igazság hogy nem volt ugy se sokkal jobb hogy mondjuk levettem a fényerőt:) mondjuk nem zavar hogy töltögetni kell mert ugyis este töltöm mikor nem használom csak ráértem és megkérdeztem itt hogy nem e neki van valami baja:)
2011. dec. 24. 23:59
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. azért azt az 1 hetet is figyelembe lehet venni, legalábbis gondolom, hogy intenzíven használod, de eltelik majd 1 hónap, és csak ránézegetsz néha, akkor majd talán egy kicsivel tovább bírja. én is ha kitalálok valamit, és elkezdem nyúzni, akkor gyorsan lemegy, de én pl kihúzom néha 2 és fél napot is(bár nekem samsung omnia 7-esem van :D)
2011. dec. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jogos, mert mostanába inkább azon netezek nem gépen az főleg húzza az aksit meg játszok is vele meg szinte egész nap használom, filmeket nézek zenét hallgatok...
2011. dec. 25. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!