Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A djuice klikk szolgátatását...

A djuice klikk szolgátatását autómatikusan megkaptam, amikor megvettem a telefont az üzletben?

Figyelt kérdés

Én nem töltöttem le az operát, csak simán netezgetek.

Youtube videót is néztem egy párat.


Kérdés, hogy valahogy el tudom érni, azt hogy ne legyen ingyenes a dolog? Csak azért kérdem hogy teljesen biztonságosan netezhetek 3hónapig? Biztos, hogy nem kell fizetnem semmit?


2011. dec. 25. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Hacsak nem kérted külön.

[link]

2011. dec. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem adják automatikusan legalábbis nekem nem ugy volt, hanem megkérdezte a csaj hogy akarom e mondtam hogy igen és kaptam...

Amugy persze tök ingyenes semmit az ég világon nem kell érte fizetni semmikor.

2011. dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tőlem is megkérdezte, és akkor mondtam hogy igen.


Csak azért, mert most letöltöttem egy adatforgalom mérőt, és már 55mb adatforgalmam van, és azelőtt egy csomó videót megnéztem youtube-n. Nem tudom elhinni, hogy még nem volt meg a 100mb, de ha megvolt akkor miért nem lassították le!?

2011. dec. 25. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!