Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC wildfire-s szeretnék...

HTC wildfire-s szeretnék venni, érdekelnének a vélemények, tapasztalatok jó-rossz egyaránt. Ha nem vagyok előfizetős akkor is lesz e internet vagy csak olyan helyen ahol van wifi? Facebookra is kell előfizetés?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

a tesóm most kapott egyet, nagyon sok minden rajta van

wifi csak wifi hotspot közelében lesz elérhető

facebookra viszont ingyen rámehetsz hogyha wifire vagy kapcsolódva, de ha nincs wifi akkor az is használni fogja a netet

2011. dec. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen telefonom. A hardver benne nem a legujabb, de maga a telefon nagyon jol ossze van rakva. Ez volt az elso HTC telefonom, mivel ki akartam probalni a Sense-et. Azota beszereztem egy Sensation XL-t is.


Minosegben elso osztalyu cucc, egyetlen egy dolog van ami nem tetszik rajta jelenleg, amiota frissitettek a facebook alkalmazast, neha lefagy rajta, de ez nem a telefon hibaja, hanem az alkalmazase (Sensation XL-en es XPERIA Arc S-en is befagy neha).


Mindenkeppen csak ajanlani tudom, es mondom ezt ugy, hogy volt mar nem egy felsokategorias okostelefonom, tehat van mihez viszonyitani.


Biztos lesznek itt sokan akik mas telefont fognak javasolni, pl XPERIA Mini-t. Egyik ismerosom most vett olyat, tenyleg szuper telefon az is, de nem cserelnem el a Wildfire S-re. Javaslom azert hogy vasarlas elott 'nyomkodd meg' ha meg nem volt a kezedben, es ugy tuti el tudod donteni, hogy ez kell neked, vagy nem.

2011. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat..igen valahogy énis beleszerettem,első htc-m lenne.
2011. dec. 26. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!