Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Samsung Star...

Mit gondoltok a Samsung Star II (samsung s5260) telefonról? Megéri ezt a telefont használni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 09:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ajánlom rárakni a launcher prot sokkal gyorsabb mint a gyári adw az egy akadós lassú szar volt nekem rajta ja meg egy opra minit meg egy task killer bár az sem mindíg lő ki mindent de jó ha van... Ha szertenél torrentezni is akkor pedig szedj le egy adownloadert. Ja és nem tudom h. milyen rommal adták nekem még 2.1-es volt alapból de van már rá hivatalos 2.2 azt nyugodtan felteheted de akkor már ha romot raksz rá akkor ink egy cm7 lenne a legjobb ezzel van a legnagyobb 3d-s teljesítménye.
2011. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kösz az infót, 2.2-es van rajta alapból :)
2011. dec. 31. 12:30
 13/14 anonim ***** válasza:
az jó meg még annyit h. ha avikat is akarsz rajta nézni akkor szedd le a moboplayer nevű lejátszót és akkor a kisebbeket vinni fogja akadás nélkül
2011. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A taskkiller felesleges, viszont a launcher pro és a cm7 valóban kötelező.
2011. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!