Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x10...

Sony ericsson xperia x10 miniprohoz android?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a telefon vodafonos mert használtan vettem és nincs 'letöltve' android, vagy én nem tudom, mert nem értek ehhez de nincs rajta. És esetleg hogyan tudnék androiddal böngészni meg képet feltölteni? Nagyon szépen köszönöm előre is. :)
2011. dec. 25. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Az android az az operációs rendszer ami rajta van a telefonon. Ha nem lenne nem működne a telefon. Szóval tuti, hogy van a telefonodon. De ezzel illene tisztába lenni, ha már ilyen telefon vásárlására adtad a fejed.

Böngészni értelem szerűen a böngészővel tudsz, képeket feltölteni meg galérián keresztül lehet a Picassa webalbumba.

2011. dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak a fejem fogom XD
2011. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!