Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig lesz ingyen Facebook?

Meddig lesz ingyen Facebook?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
én ugyhallottam h jövö év 1 honapjátol már megszünik létezni..
2011. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Reméljük nem sokáig.
2011. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
telóról? nekem már nem az...
2011. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jah, dec 31-én lejár a szerződés a t-mobile-al...remélem nem hosszabbítják meg még egy évvel..
2011. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
WiFi kapcsolattal örökké ingyenes lesz (azaz plusz költség nélküli).
2011. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Remélem nem sokáig mert idegesítő a sok hülye aki állandóan írogat ki face-re hogy "go haza, buszon ülök már", "órán face"
2011. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos meg lett hosszabbítva, így június 30-ig lehet még használni. A T-mobile a Facebook oldalán megerősítette.
2011. dec. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én levelezésre használom. szerintem jó dolog. gépen nem vagyok sokat, és sok ismerősömmel akik távol laknak igy tartom a kapcsolatot. marhaságokat meg nem írok ki. nem vagyok milliomos, h telózzak állandóan
2011. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó egy értelmes ember...erre esetleg van értelme, de még ez is olyan, hogyha nem lennél függő, akkor elég lenne a távoli emberekkel akkor beszélni ha gépnél vagy. másrészt meg azokra nézve idegesítő, aki egyébként fizet elő mobilnetre, és mivel a facebook népszerű, elég sokan használják, mint például én is, ezért nekem se esik jól, hogy más is ezt csinálja, csak ingyen. főleg úgy, hogy nonstop.
2011. dec. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez így van, de sajnos nem nagyon van időm gépnél lenni(közös gépet használok tesómmal)sokszor akkor vannak fenn,amikor tesómnak kell a gép,így telefonon beszélünk majdnem mindennap, mert nagyon hiányoznak:(
2012. jan. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!