Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 13 éves lány vagyok. Milyen...

13 éves lány vagyok. Milyen telefont vegyek? Részletesen leírtam hogy mire szeretném használni.

Figyelt kérdés
Telefonálni, SMS-t küldeni, fényképezni-videózni, jegyzeteket felírni / nem keveset /, zenét hallgatni. Szeretném ha QWERTY billentyűzetes lenne. Egyenlőre a Nokia C3-ra gondoltam vagy egy Samsung B3210 Corby TXT-re. Melyik lenne jobb? De más telefonokat is elfogadok! Köszönöm a válaszokat :D
2011. dec. 25. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Xperia X10 mini pro? Xperia Mini Pro? A felsoroltakból inkább a Samsung. Nokiát ne vegyél (:
2011. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Miért, mi a gond a Nokiával? Vagy volt már rossz tapasztalatod vele?
2011. dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

volt..c3-am van lassú és nemszeretem..olyan tank telefon..5x leesett semmi baja..

am androidot vegyél..ha olcsón akk xperia mini ..nem az x10

15/F

2011. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elavult oprendszer, ha jól tudom rezisztív kijelző..
2011. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó, te igazi anti nokiás vagy...el kell áruljam, hogy a c3 véletlenül sem rezisztív..mert nem is érintős...olvass utánna, mielőtt csak szidkozódni akarsz...
2011. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a C3 nem jo ne vegyel olyat, hadd ne mondjam meg h miert nezz utanna a neten.

Nokiat ne vegyeket.

3 nokia telom volt eddig amivel tokeletesen meg voltam elegedve. De azok nem okos telok voltak, okostelefonkent a nokia pocsek.

Esetleg az uj wp-s nokiak ha jok lesznek, de arra meg van mit varni.

Jelenleg andoridos telom van es tokeletes

2011. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs, C3-01-re gondoltam.
2011. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!