Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vagy Samsung Galaxy S2?

Iphone 4 vagy Samsung Galaxy S2?

Figyelt kérdés
Hasonló áron vannak, melyik miben jobb?
2011. dec. 25. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
iOS vagy Android. Neked kell döntened, melyik a szimpatikusabb.
2011. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nekem úgy néz ki SGS2 lesz. Nekem sokat számít, hogy sokat tudjak rajta testreszabni, feltörni stb.
2011. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyiket sem ismerem, azért tettem fel a kérdést.
2011. dec. 25. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
iPhone 4 a jobb
2011. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És miért? Miben? Mit csinál máshogyan?
2011. dec. 25. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:

ha nem nagyon ismered a két rendszert akkor próbálj meg utána olvasni interneten mert ezt a témát szerintem 1000 helyen vitatják és így legalább egyszerűbb lesz dönteni,de ha csak azért akarsz iPhone-t/S2-t venni mert menő de úgy sem használod ki a funkcióit nem éri meg...


attól függ hogy mi a fontos... ha fontos a testre szabhatóság, hogy bármit rátehess és ne korlátozzon az iTunes akkor inkább android... (de ha van már apple terméked inkább IOS) nekem iPhone 4-em van és teljesen megvagyok vele elégedve és tudom ajánlani. szerintem egy nagyon jó telefon gyors és nem fagy le, rengeteg alkalmazás van rá (AppStore), most már zenéket és filmeket is tudsz letölteni (iTunes), szerintem nagyon jó képeket csinál (habár a vaku az egy kalap szar), nagyon jó az összeszerelése és a minősége is (habár kicsit törékeny, de egy tok megvédi),... még nem volt androidos telefonom csak párszor próbáltam boltban vagy barátomét szóval erről nem tudok sokat mondani. Szerintem jól néz ki az S2, de az anyaga lehetne kicsit jobb mert eléggé műanyag hatása van, a kijelzője nagyobb mint az iPhone4-é és mást igazán nem tudok elmondani :) remélem segítettem

2011. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem menőzni kell, egy könnyen kezelhető, megbízható telefont keresek. Valószínűleg Iphone lesz.
2011. dec. 26. 09:42
 8/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok

ha fontos a könnyen kezelhetőség szerintem iPhone mert nekem 1-2napig tartott hozzászoknom úgy hogy előtte hagyományos telefonom volt. szerintem a menüben mindent egyszerűen meglehet találni és eléggé egyértelmű és szerintem a telefon is nagyon megbízható... talán egyszer vagy kétszer "fagyott" be a képernyője valamilyen alkalmazásnál, de akkor se kellet újraindítani csak home gomb és újra az egészet :)

2011. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!