Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Djuice klikk szolgáltatás?...

Djuice klikk szolgáltatás? (KÁRTYÁS a telefon)

Figyelt kérdés

Néhány napja vettem a telefont a telenornál, djuice-os.

Vásárláskor megkérdezték, hogy szeretnék-e 3hónapig ingyen netezni, természetesen igent mondtam.


Most nézem a neten, hogy itt a "KLIKK" szolgáltatást rendeltem meg. Azt írják, 100MB adatforgalmam van egy hónapban, aztán lassítják a netet.


Én biztos, hogy elhasználtam ezt a 100MB-ot(videók,letöltések stb..), és mégis ugyanolyan gyors az internet. (nem wifi, sima net böngészőből, nem opera minivel)


A kérdésem, hogy előfordulhat az hogy kapok egy számlát következő hónapban, hogy fizessek a netezésért?

Kártyás a telefon.


2011. dec. 25. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

elvileg nem mert nem azt írják hogy lekorlátozhatnak hanem hogy a szolgáltatónak joga van lekorlátozni vagy ilyesmi

am tudod mérni az adatforgalmad is

2011. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kártyás telefonnál számlát nem fogsz kapni.
2012. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!