Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxi mini, xperia...

Samsung galaxi mini, xperia x8 melyik a jobb? melyikben van 3d gyorsító, melyiken futnak jobban a 3d-s progik, és az spb shell 3d?

Figyelt kérdés
go launcner progi fut-e a xperia 8-on is és az spb shell 3d?Mennyivel jobb a xperia x10 mini a kamerán kívül az x8-nál?
2011. dec. 25. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő gyenge, elavult telefon. Szánd rá az Xperia Minire, sokkal jobban jársz.
2011. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
xperia mini klasszikusokkal többet nyújt ezeknél
2011. dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szegfű Márió válasza:
Na tisztázzunk valamit 1. és 2. válaszadó! az x8 egyáltalán nem rossz telefon, csak érteni kell hozzá! én pl. új romot tettem rá és kihoztam a telómból a maxot !! és mérföldekkel jobb mint a galaxy mini!! és a programok 95% fut az x8 on!! :D és 1 jó romal nagyon jól jársz az x8 al!! :D
2012. júl. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Galaxy Mininél minden mérföldekkel jobb, de ettől még nem lesz jó telefon az X8. Akkoriban és most is lehet ugyanennyiért Bladet kapni, az annyival jobb az X8-nál, mint az X8 a Galaxy Mininél.
2012. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!