Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy nokia 5800 XM-ot milyen...

Egy nokia 5800 XM-ot milyen használt androidos telóra tudnám elcserélni?

Figyelt kérdés

A nokia: kb 1éves 1-2 karc, főzött rom(100x jobb mint az eredeti OS), a stylus hiányzik a hátlapból tartozék: usb-kábel, pengető, doboz papírokkal eseleg a 8gigás memkártya.


Androidos: legalább 2.2 android verzió, fussanak rajta jobb játékok is és kapacitív, multitouch kijelző, kb 3-4 giga memória (a tartozék kártyával együtt v önmagában a teló beépített memóriája)Proci legalább egymagos 1ghz.


Esetleg tablet is lehet, de az nemhiszem h lesz...jah és +20k-t rá tudok fizetni.


2011. dec. 25. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Android egy fos, nem éri meg elcserélni.

2. 1 ghz procisra nemtalálsz amit el tudsz cserélni

3. Telenor onetouch és move by t-mobile.... 5800 ma nem ér sokat /nekem az van/ ezek a telók olcsók erre talán el tudod cserélni

2011. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az 5800ert maximum 5.000egyseget ad barmelyik mobilbolt,ugyhogy...

:)

tedd be a szekreny aljaba...

2011. dec. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért szerintem nézegesd a vaterát, ha még aktuális.

Nekem is 5800-m van, és beirtam vatera keresöbe, hogy 5800, megnéztem, hogy ott miket ajánlanak cserébe. Amik voltak, és androidosok:

Samsung Galaxy Mini, T-Mobile Pulse, és amire most én is el szeretném az enyémet cserélni, Sony Ericsson Xperia X8.

2012. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!