Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem fizetek elő semmilyen...

Ha nem fizetek elő semmilyen internetszolgáltatásra a T-moble-nál akkor nem is használhatom 30asként a zero ingyenes facebookot?

Figyelt kérdés
Valamiért nem sikerul csatlakozni hiába vagyok 30as és van wifi meg minden a telomon de a zero facebook nem megy... bár netezni nem szoktam de ez jo lenne mert ingyenes még... valaki segítsen!
2011. dec. 25. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
wifin nincs zero facebook. kerj net start csomagot, azzal tudsz, 31-ig.
2011. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kell, a honlapon azt írják, hogy a netstart is elég. DE! Nem ajánlom! Inkább válaszd a legolcsóbbat! Írásodból ítélve okostelefonod van, ahhoz egyáltalán nem szabad a netstartot választani!!!

Ha időjárást frissít vagy e-mailt szinkronizál vagy bármilyen apróság is sok pénzbe kerülne!

Ha csak a fb miatt akkor a wifi is bőven elég szerintem, nem kell mobilnet. Ha létfontosságú akkor válassz valami havidíjasat!

2011. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első: Meg lett hosszabbítva, június 30-ig lehet használni. A T-mobile a Facebook oldalán erősítette meg! (Sajnos...)
2011. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

@21:42

Miért nem szabad netstartot okostelefonra? Én fél évig használtam, soha egy fillért nem vont le... Ha már valakinek okostelefonja van, illik tudni használni.

2011. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Androidosnak is kellene lennie. De a fogalmazásból ítélve, nagyon nem ért úgy ezekhez a dolgokhoz, így, ha Androidos készüléke van, akkor van pár app, amit be lehet zárni, stb, de a netet szedi.. Ha pedig NetStartja van, akkor nagyon lekapná, mert a Marketes frissítéseket is keresi, stb..
2011. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

LOL, egyszer nagyon le lettem pontozva mert ajánlottam... :D

Csak abból indultam ki, hogy a kérdező nem tudta visszaolvasni azt az 1000 kérdést amit feltettek, plusz nem tudott felmenni a t-mobile honlapjára információért, akkor nem biztos, hogy az okostelefonon átlátja ezeket a dolgokat. (Nem sértés.)

2011. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na ez mondjuk jogos. :)

Ettől függetlenül tényleg szörnyű, ami tudatlanság van az okostelefonokat illetően.

2011. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

az a gáz hogy végig olvastam ezeket gyakorin meg a tmobilen is fenn voltam ha meg már annyira érdekel milyen a telom akk tessék: Samsung B7722

de csak akk tok netezni ha van nyílt wifi (pl mekibe) és jo lett vna ha már 30as vagyok hogy bárhol ra tudnék menni a facebookra...

am meg tényleg nem vagyok hozzáértö de eddig ami kellett az minden ment am meg azért van ez itt hogy kérdezzek!(:

köszi az eddigi válaszokat!

2011. dec. 26. 18:10
 9/9 anonim ***** válasza:

De ha végig olvastad akkor mi nem volt világos?? Szerintem mindenhol érthetően leírva, a t-mobile oldalán ki van emelve, hogy kell hozzá valamilyen internetdíjcsomag, ami akár lehet a netstart is. Megfelelő internet beállítások (ami a szolgáltatótól vásárolt telefonban megvannak) a telefonban és ennyi.


Ha normálisan olvastad volna el és értelmeznéd a dolgokat, akkor rájöhetnél, hogy nincsenek meg a beállítások. Ugyanis a telefonod 2 simes, és ilyeneket szolgáltatónál nem lehet kapni. Így a telefonban lévő net beállítások gyári állapoton vannak, tehát semmi nincs beállítva. Tehát felhívod a 1430-at és ügyintézőtől lekéred a beállításokat.

2011. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!