Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri? T-mobile, domino...

Megéri? T-mobile, domino csomag,39. 000 Ft. Galaxy ace

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 22:45
 1/7 Jakcsi ***** válasza:

Nem éri meg.

Galaxy ace semmilyen formában nem éri meg, max ha ingyen hozzádvágják.

2011. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok, de mért nem éri meg?
2011. dec. 25. 22:56
 3/7 Jakcsi ***** válasza:

Hát most nem mennék bele a részletekbe de dióhéjban annyi, hogy ezért a pénzért ennél jobb telefont is kaphatsz, sőt még olcsóbban is, mert ez a teló mind hardveresen, mind szoftveresen elavult/optimalizálatlan.

Ajánlom a telenor one touch-ot, lényegesen olcsóbb és megbízhatóbb vagy az xperia mini/mini pro-t, motorola defy-t(mondjuk ezek egy kicsit drágábbak de megéri beruházni)

2011. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a t-mobile-nál az xperia mini 35000Ft domino csomagban
2011. dec. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jakcsi ***** válasza:

Tényleg?

Jól lement akkor az ára.Amikor én utoljára néztem úgy 55ezer körül volt.

Így már nem is kérdés, hogy mit vegyél az ace helyett ;)

2011. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesómnak ace-a van,és számomra nagyon szimpatikus teló.Nekem Samsung Galaxy Mini-m van és ugyan annyira megéri,mint az Ace.Igaz,hogy kisebb,de szinte ugyan azokat tudja ! és csak 35.000 Ft Domino csomagban.Előfizetéssel olcsóbb valamivel,de nekem nagyon bejött,imádom.
2012. febr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Pár hónap alatt eléggé erősen meggyűlöltem.:D Xperia minit szeretnék,de csak akkor veszek,ha olcsóbb lesz..
2012. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!