Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okostelefont vegyem meg?

Melyik okostelefont vegyem meg?

Figyelt kérdés
samsung galaxy ace, gio, y, mini
2011. dec. 25. 23:10
 1/5 anonim válasza:
83%
Ha tényleg ezek közül szeretnél választani akkor az ace, de ha rám hallgatsz akkor inkább 1 se xperia mini ami kb 1 árba van az ace-ll.
2011. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha én választanék telefont a mini első körben kiesne, szeretem ha szép nagy kijelzőm van (HTC Desire HD-m van és annak elég nagy ^^)

Egyébként ha ezek közül kéne venni, én Galaxy Ace-t vennék. Ha esetleg nincs árhoz kötve a dolog és mindenképpen Samsung vonalon maradnál akkor az S2-es természetesen, de én most vettem meg a HTC-met és eddig semmi bajom vele, szeretem nagyon. Samsungot én személy szerint alapból kilőttem mert van rossz élményem vele kapcsolatban. Nézegess azért körbe más márkáknál is ;)

2011. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"samsung galaxy ace, gio, y, mini"


A samsung tényleg bármit kiad úgy buknak rá egyesek, mint egy...

Y-t nézted mielőtt felvetted a listára? Ma az egyik leggyengébb androidos teló.


Vedd t-mobile-nál ezek helyett a webshopból domino csomagban 35000-ért az új xperia mini-t ha jót akarsz...

2011. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha itt teszed fel a kerdesed jobarat,akkor neked teljesen felesleges egy "okos"telefon...
2011. dec. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A második válaszolón jót röhögtem "A mini kiesik, mert kicsi a kijelzője". Az y-nak 3"-os, a mininek 3,14"-os, a gionak 3,2"-os. Szóval nem is a mininek a legkisebb a kijelzője, de nem baj. Egyedül az ACE-nek 3,5"-os a kijelzője de azt meg nem éri megvenni mert olyan drága és szar + az y is kiesik mert az is szintén ennek a kettőnek a párosítása.
2011. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!