Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megnézni, hogy...

Hogyan tudom megnézni, hogy mennyit használtam eddig az adatforgalmamból? T-mobile (500megás)

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Google:


"T-mobile adatforgalom lekérdezés"

Keresés

Nagyjából 5 200 találat (0,20 másodperc)


Első találat:

[link]

2011. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ismeretlen telefon számot ír, követtem az utasításokat.
2011. dec. 25. 23:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Dominós vagy?
2011. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vmi netes díjcsomagba pakoltak be szüleim. vagy dominós és ahhoz vmi + lehetőség hogy adatforgalom jár. Nem tudom :S
2011. dec. 26. 00:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Dominót nem mutatja.

Ha pl androidos a telefonod a marketból letölthetsz forgalom számlálót.

2011. dec. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
dominónál *102#
2011. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 IcE TeE válasza:

iPhone / Android-ra van program, illetve van lehetőség a belső programot is használni (iPhone-nál biztos).


Elvileg küldenek róla sms-t, hogy elérted a használható adatforgalmad 80-90 majd 100%-át. Ha külön netcsomagot választottak szüleid akkor nem kell aggódni, mert nincs túllépési díj, csak ha előfizetéses vagy, mert van akkor általában 3G a díjcsomagban és ott már kell perkálni ha túllépted :-)


Webfelületen valóban nem tudod lekérdezni ha dominoba vagy.

2011. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sajnos azt nem tudom megmondani hol tudod megnézni, de az adatforgalom elérést jelző sms-el nekem volt problémám.

T-Mobile esetében talán 1730-ra kell küldeni egy aznosítót, majd br. 56 Ft-ért küldenek egy tájékoztató sms-t az adatforgalmad jelenlegi állásáról(a 1730-on meg tudják mondani).


Bő egy éve vettem az új telefonomat és akkor azt mondták az üzletben, hogy adatforgalom túllépésekor küldenek egy tájékoztató sms-t. Nos, ez kétszer sem történt meg és kaptam két igen "csekély" összegű számlát. Szóval ezzel a tájékoztató sms-el igen csak vigyzáni kell.

Szerintem az a jó, ha olyan csomagban van, ami az adatforgalom túllépése esetén nem számláz többlet költséget, hanem csökkenti az adatforgalom sebességét (ezt nem biztos, h. szakszerűen írtam le, de szerintem a lényege érthető).

2011. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!