Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini-ben, ha...

Samsung Galaxy Mini-ben, ha 2.3.4-es android van rajta akkor hol kell benne az Élő háttérképet, Widgetet eltávolítani?

Figyelt kérdés
Letöltöttem őket és nem néznek olyan jól ki mint ahogy gondoltam, így le szeretném törölni őket, de a bal alsó gombbal nem lehet a gyorsmenüt előhívni. Van valami módszer az eltávolításukra, mert nagyon zavaró nekem.
2011. dec. 25. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hátteret akarsz váltani vagy az alkalmazást eltávolítani?

Ez nem derül ki.


A háttér beállításhoz taperold hosszan egy üres helyen a főképernyőt, ott válaszd a felugró ablakban a Háttérképek pontot, a többi menni fog.

2011. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Alkalmazás eltávolítását tudom hogyan van csak ami èlő háttérképet amit én raktam rá azt szeretném kidobni a telefonról

tehát bal alsó gomb -> hàttérkép -> élő háttérkép és az ottaniak közül szeretnék törölni

2011. dec. 26. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Választasz egy másik hátteret majd eltávolítod az alkalmazást.

Erre gondoltál?

2011. dec. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem.. egy bizonyos hátteret szeretnék véglegesen törölni a telóról
2011. dec. 28. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, akkor tedd azt.
2011. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!