Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani mobilt?

Tudnátok ajánlani mobilt?

Figyelt kérdés

Jó hangzása legyen, jó legyen a kamerája, Wifi legyen rajta, bővíthető, érintőképernyős. Lehetőleg "nőiesebb" legyen. Max 40.000-ig. Ha úgy van használtan is megvenném.

Nem baj, ha nem mostani modell.

Én eddig az Lg Bl40-et néztem. Valami olyasmi tudású kellene.

Köszönöm!


2011. dec. 26. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
BL40 borzasztó régi telefon, ne vedd meg. Xperia Mini-t ajánlom fehérben, az szerintem elég nőies.
2011. dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Nokia 500 minden feltételednek megfelel. Azt vedd meg.
2011. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

előző válaszolónak: Nekem is ilyen telóm van jó kis telefon!

A hangszórója egy álom, bár most vagy én nyomtam el valamit vagy a WIFI-je bolondult meg mert nem találja azt a WIFI-t ami nekünk van!


Kéerdezőnek:


Ajánlom nagyon jó telefon!

2011. dec. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mini az nem 40ezer forint a nokia 500meg annyira nem jó, én a telenor one touchot ajánlom ami olcsó 25ezer körül van

ha nem számít ugymond az ár csak 40 ezer után akkor jogos, hogy megveheted a SE minit 40alatt is előfizetéssel vagy a sony live with walkman az ugyan az szinte mint a mini csak walkman mobil

2011. dec. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tévedtem a nokia 500se olyan rossz bár nem szeretem a nokiákat, viszont az is felette van a 40ezres határ fölött persze ha nem előfizusan veszed
2011. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Se mini T-mobilenál domino csomagban 35 ezer
2011. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!