Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt az X8-asom,...

GAbO1254 kérdése:

Miért csinálja ezt az X8-asom, és hogy tom heljrehozni?

Figyelt kérdés
ha lehúzom a töltőről újraindul és csak ismételgeti az újraindulást, rerdeti rendszerrel IS.
2011. dec. 26. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd vissza ahol vetted!
2011. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs pénzem se angliába utazni, se megjavíttatni :/
2011. dec. 26. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor IJ.
2011. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most belegondolva nemrég felraktam egy cpu master nevű progit, de le is töröltem, és azóta csinálja mióta felraktem :/
2011. dec. 28. 15:29
 5/7 anonim válasza:
Szia ! Ha valami úton módon be tudod kapcsolni a telefont és normálisan megy akkor formázd le a telefont meg az SD kártyát is vagy töröld le teljesen a nemrég telepített alkalmazásokat , vedd ki az akkumlátort , tedd vissza és jónak kell lennie
2011. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csináltam, cwm recoverivel az atyaúristent is leformáztam, visszaraktam az eredeti rendszert is :/
2011. dec. 29. 15:41
 7/7 anonim válasza:
Az enyém is ugyan ezt csinálja, mióta a vodafone küldött rá internetet. :/ de nekem azt mondták, hogy semmi köze hozzá, csak az aksi nem jó, és vegyek bele ujjat...:)
2012. dec. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!