Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson w580i-ben...

Sony Ericcson w580i-ben milyen a csavar feje?

Figyelt kérdés
Segitsetek mert a barátnőmnek meg kell csinálni a telefonját de ő most nincs velem.Holnap jön haza és nem tudom h milyen a telefonban lévő csavar fejea szétszedéshez meg persze tudnom kéne h milyen a csavar feje.Csillag vagy estleg olyan 6 szögletű vagy vmilyen!? kérlek segitsetek nagyon sürgős!!!!!
2011. dec. 26. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
torx.Bár a konkrét modell nem ismerem. De az én k550- ben olyan van.
2011. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !!! Sokat segitettetek csak azt nem tudom hogy holnap reggel 7 re ilyet honnan szerezzek :S
2011. dec. 26. 16:50
 4/6 A kérdező kommentje:
méretét azt nem tudjátok még hány mm-es ?
2011. dec. 26. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem mm-ben van. Most konkrétan nem tudom melyik van a sonyban,de a mobilokhoz általában T6-os torx csavarokat használnak,ujabb modellekhez T5-ös méretet.
2011. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!! _)
2011. dec. 26. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!