Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android Markettel nagy problém...

Android Markettel nagy problémám van. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Sony ericsson xperia x10 mini pro típusú telefonom van. Gépen belépek google fiókomba , utána telón is megpróbálok de ottmeg nemlép be.. ezért nemtudok alkalmazásokat meg semmit letölteni.. wifis-routerünk van. ja és miután 5percig próbál belépni utána ezt irja ki.: Can't establish a reliabe data connection to the server. This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services.If it continues,call Customer Care. Kérlek segítsegetek nemtudom mi lehet ez.:SSSS
2011. dec. 26. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
vszleg nincs rendesen beállítva a wifi.
2011. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor azon mit állitsak??:S
2011. dec. 26. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
telefonon AP-t, jelszót, routeren ha van MAC-szűrés, akkor a telefonod MAC-címét.
2011. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na aztse tudom mik ezek és hogy hol keressem ..:S :D
2011. dec. 26. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:
"Rájöttem a megoldásra XD LOL, a Fiókok és szinkronizálásnál nem adtam hozzá a gugli fiókomat ::) :whistle: ;D meg persze engedélyeztem az adatforgalmat és a szinkronizálást a háttérben :D"
2011. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó, nemértelek..:D
2011. dec. 26. 18:06
 7/8 anonim válasza:
nekem is ugyan ez a problémám...
2011. dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha ittlenne a kezemben villámgyorsan megoldanám szerintem nem is nagyon tapasztalnék hibát...de most itt hiába magyarázzuk ugysem értitek meg mert a legalapvetőbb fogalmakkal sem vagytok tisztában kérdezzetek meg valakit a csakádban aki ért hozzá esetleg az tud segíteni...
2012. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!