Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG KP502-em van, és egyedi...

LG KP502-em van, és egyedi billentyűzárat szeretnék rárakni. A CUST_THEME-t hogy kell leszedni a telefonról?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 18:43
 1/4 GomalFace válasza:

Kedves kérdező!

Ha valamit le akarsz szedni telefonról, akkor javaslom csavarhúzó vagy kalapács használatát. Vagy egy matricára írd rá, hogy CUST_THEME, aztán szedd le. Az egyedi billentyűzárat pedig a következőképpen tudod megoldani:

1. Fogj egy billentyűzetet (ez ugye evidens)

2. Szerezz egy lakatot, lehetőleg olyat, amihez van kulcs (a kulcs nagyon hasznos tud lenni)

3. Fúrj egy lyukat a billentyűzetbe

4. Nyomd át rajta a lakatot, majd fordítsd ez a kulcsot


Ha ezzel megvagy, már csak telepítened kell a készülékre.

Ez a következőképp működik:

Fogj egy adag celluxot vagy szigetelőszalagot, és komplett billentyűzárat tekerd a telefonhoz.

Ha jól csináltad, van egy új és egyedi billentyűzárad


Örülök, hogy segíthettem

2011. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

XD elöttem lévő amugy szépen be írod jutubéra. És kifogja adni

ráadású magyarú!!!!!!!!

me hogy nekem is volt egy ilyen telefonom és úgy sikerút ahogy a koma monta!!!

én iphone témát és képernyőzárat raktam rá

ugyírd be szerintem jutubéra h. Lg kp 502 iphone téma


írj ha sikerült + zöld kezecske

2011. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom. De a telefonodnak nem lett baja ettől a témától?
2011. dec. 28. 11:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a nagy baj, hogy azt sem tudom hogy honnan kell leszedni a cust-ot meg usb flash setup meg ezek! A fórumokra regisztrálni kell, egy meg is volt de kellett aktiválni a fiókot és nem küldött semmit és így semmit nem ért!! HELP!
2011. dec. 28. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!