Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akarok új telót venni....

Most akarok új telót venni. Valamilyen luxus telot. Tanácsokat kérnék, miket tudtok ajánlani!?

Figyelt kérdés
Én a Vertut néztem de nem tetszik. Valami nagy érintős kéne! Az ár határ 500000-2,5000000 ft.
2011. dec. 27. 00:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nah látom jót álmottál. Igyál egy kis kakaót aztán reggelig kihevered, azt nyugodtan brümmögsz a legókocsiddal.
2011. dec. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
várj meg a jővő évet és vedd meg az új iphone-t
2011. dec. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szeretem az applet, csak az a baj vele h. Minden 3. Embernek olyan van. Nem szeretnék tömegmobilt...:)
2011. dec. 27. 00:53
 4/18 anonim ***** válasza:
Jó lesz neked az új xperia mini is ha majd kijózanodsz.:D
2011. dec. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Miért hiszi mindenki h. Viccelek? Én komolyan kérdeztem ugyh. Komoly válaszokat szeretnék!
2011. dec. 27. 03:09
 6/18 anonim ***** válasza:
[link] vegyel ilyet. csak nehogy felebredj kozben ;)
2011. dec. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha komoly válaszokat szeretnél, akkor menj be egy komoly üzletbe és ott érdeklődj. Ha szerencséd van akár még egy komoly szakemberrel beszélhetsz komolyan.


Azért hülyeség ekkora műmájer dumával előállni, mert senki sem tudja ki vagy, ergo nem is tudnak irigyelni. Ha valóban ennyi pénzed lenne eszedbe sem jutna itt érdeklődni, hanem bemennél az első komolyabb szaküzletbe és ott játszanád az agyad.

Ennyi pénzért még le is szopnának.

2011. dec. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt a két milliot ajánld fel rákos gyerekek javára és vegyél egy iphone tömeg telefon(mert szted az) hidd el nem ognak lenézni miatta hogy adakoztál
2011. dec. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Voltam komoly üzletben, beszéltem komoly szakemberrel...az a baj velük h. Nem függetlenek és természetesen a képviselt márkát ajánlják. Azért írtam ide mert független válaszokat szeretnék....egyébként meg szerintem rohadt szánalmas hogy ha valaki a pénze miatt azt hiszi h. Valaki. Én teljesen öszinte kérdést tettem fel!
2011. dec. 27. 12:45
 10/18 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Nexus? nekem nagyon tetszik
2011. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!