Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry Instant E-mail...

Blackberry Instant E-mail (BIS) t-mobilenál?

Figyelt kérdés
Egy BB Bold 9780-al rendelkezem, és van egy GOnet!M csomagom (100 mb adatforgalom, túlforgalmazási díj nélkül, havi 990 forint). Mivel a blackberry BIS nélkül nem is Blackberry, ezért szeretnék kötni egy havidíjat erre a szolgáltatásra is (100 mb, ami havi 1100 forint, és a blackberry email szolgáltatás stb.) Viszont az utóbbinál van túlforgalmazási díj. Szóval ha most hozzáadnám a GOnet!M csomaghoz a blackberry instant e-mailt, akkor fizetnék 2000 forintot havonta, viszont a két adatforgalom is összeadódik, és lenne tulforgalmazási díj vagy sem? Elnézést, ha nem érthető. a lényeg az, hogy mi lenne akkor, ha a 100 mb adatforgalom mellé hozzáadnám a BIS-t.
2011. dec. 27. 00:31
1 2
 11/11 anonim válasza:

Elég hasonlóan jártam én is. Pénteken vásároltam egy ugyanilyen típusú BB-t mint a kérdező. Én nekem lejárt előtte a hűségem és meghosszabbítással vettem most, ugyanazzal Média Mánia S díjcsomaggal mint előtte. DE NEM TÁJÉKOZTATTAK hogy végül is mi kellene ahhoz hogy tudjam használni a telefon. Mintha egy 5000Ft-os új telefont vásároltam volna, kb úgy zajlott le az értékesítésük. 2 napja szórakozok vele, mire megtudtam ezt azt hogy mégis hogy s mint van ez, nem tudok regisztrálni BIS-en, hiába küldöm el az aktiváló sms-t nem tudok regisztrálni. Felhívtam az ügyfélszolgálatot (T-Mobile) ahol elmondtam a problémámat hogy nem tájékoztattak, én meg nem tudtam hogy mivel jár a Blacberry. Nehogymár a Média Mániámhoz (ami 500Mb) kelljen kötnöm egy Blackberry-s internet szolgáltatás pluszként. :@ Ha tudtam volna nem lenne most problémám mert vagy más díjcsomaggal, vagy meg sem vettem volna. De csak annyit mondtak hogy menjek be, és reklamáljak.

Dávid

2012. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!