Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a CM romot...

Hogyan tudom a CM romot feltenni a ZTE Skate-emre?

Figyelt kérdés
Kezdő android felhasználó vagyok, és most vettem ZTE Skate-t. CM romot szeretnék rá feltenni, csak nem akarom a telefont tönkre tenni. Nem vagyok nagy telefonhekker, ezért valaki a telepítésről és a beszerzésről egy részletes leírást tudna adni, amiben lépésről lépésre le van írva minden? Nagyon köszönöm!
2011. dec. 27. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegy, milyen telefonod van, az első dolgod, hogy ismerd ki teljesen, alapjaitól. Ez ott kezdődik, hogy pár hétig, akár egy-két hónapig nyúzzad a gyári rommal, aztán vágj bele a moddolásba. Ezt azért írom, mert általában többféle romot főznek a telókhoz manapság, és akkor jársz legjobban, ha kiismered a telót, és specifikusan saját magad szájíze szerint választod majd ki azt a romot, amelyik neked leginkább tetszik, legjobban megfelel. Amúgy nekem is skate-m van, egy x8 meg egy optimus után. Mindkettő előző droidomon főzött romokat használtam, skate-t még nem vetettem alá, valahogy én speciel még nem találtam meg az igazit, ami tényleg nekem való, bár ez ízlés kérdése. De mivel nem találok olyat, ami szvsz tényleg jobb lenne, addig marad a gyári... Neked viszont sok sikert! [link] Itt egyébként a legelejétől a legfrissebb hozzászólásokig rengeteg dolgot megtudhatsz, és asszem, ha rájuk hallgatsz, a legjobb kezekbe kerülsz!
2011. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] Itt olvass, aztán ha nem találsz megoldást, akkor kérdezz. Szerintem itt kerülsz a legjobb kezekbe, segítőkész emberek, akik nem átb.szni akarnak! Bízz bennük!
2011. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. dec. 27. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!