Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam: Sony...

Melyiket válasszam: Sony Ericson xperia x8 vagy Samsung Galaxy S II/3?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 11:19
1 2
 1/12 anonim válasza:

én biztos hogy az x8-at választanám.

nekem a samsung-al mindig csak problémám volt :/

2011. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
X8 35.000, S2:135.000.Még egy árkategóriában sincs.A két kijelzőmérete is ég és föld.Hardver is ég és föld.Ha nem tudsz választani elég nagy marha lehetsz,már bocs.
2011. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

itt aztán tomból az iq főleg elsőnél...

de sztem eggyiket sem vagyis ha van pénzed az s-re akkor nyilván azt de ha nincs akkor megteszi egy mezei arm v7 es is de arm v6 osat sztem hagyd ki...

2011. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

nah megszólalt az iq harcos..

miért kell lenézni másokat aki nem vesz 120k-s telefont? (ami ráadásul samsung ami sztem telefonokat gyártani nem tud)

Hardverileg mi van benne...

Nem m1? telefon az telefonálásra meg sms-re van ha netezni akar vegyen netbookot vagy tabletet..

2011. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló:Akkor legyen nálam telefon,tablet,fényképezőgép,mp3 lejátszó,hordozható dvd?Ezt te se gondoltad komolyan?!
2011. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"samsung ami sztem telefonokat gyártani nem tud"

Indok?

2011. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ráadásul én pont h. azt mondtam h. csak ha van rá pénze akkor vegye az s-t de ha meg a inimumra törelszünk akkor is inkább legalább egy arm v7-est vegyen pl se mini nem drága sőt olcsó nagyon is ja tudom most azzal fogsz jönni h. a sony is meg a samsung is egy hulladék ugye jól gondolom??
2011. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

nem, a sony-val semmi bajom, sőt...

Leginkább azt ajánlom a htc után sztem a legjobb márka:D

de a samsunggal nekem mindig szoftverproblémám volt (mondjuk még nem volt galaxy-m) de én biztos nem venném meg.

2011. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha nem volt galaxyd akkor mid volt s5230? vagy netán egy corby? az tényleg nagyon kaki de nem lehet egyik gyártónál sem álltalánosítani egykét régebbi szar modell miatt ami a 12 éves hülyegyerekeknek készülnek avval a színvonallal h. aaaztaa éjintős tejefonom van mert az kb az a kategória volt de az android vonal teljesen más....ugyhogy elég tudatlannak vagy inkább makacsnak mutatod magad ezzel az ugysem venném meg fujjogással
2011. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

"Akkor legyen nálam telefon,tablet,fényképezőgép,mp3 lejátszó,hordozható dvd?"

Mit csinálsz te útközben?:D Beépített mozi vagy disco ne legyen egy telefonban?:D

Jó mind1, lehet h kicsit túl is tárgyaltuk, ha akar vegyen annyiért galaxyt, ő tudja, ha telik rá neki akkor csak tessék.

2011. dec. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!