Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HOgyan tudok billenytűzetet...

HOgyan tudok billenytűzetet letölteni androidra?

Figyelt kérdés

Volt rajta sőt van is csak egyet véletlenül letöröltem, azóta töltöttem le marketről de nem jó egyik se

hogyan kell aktiválni vagy ilsemi?

Most nem tudok sehogy sem írni segítsetek:)

Ja még egy gond hogy letöltöttem az angry birds riot és ha elindítom csak fekete képernyő lehet hogy nem viszi a telefonom? (telenor one touch) a másik angryt vitte...


2011. dec. 27. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A billentyűzet beállításoknál tudod aktiválni a másik billentyűzetet. Aztán meg keresel egy helyet ahova írhatsz, ott hosszan nyomod a kijelzőt, előjön egy menü, ott válaszd ki a beviteli módot (mást azt hiszem nem is lehet) majd válaszd ki a használni kívánt billentyűzetet.
2011. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem műkszik
2011. dec. 27. 12:22
 3/4 A kérdező kommentje:
ja de csak várni kellet köszi rendes vagy ment a zöld kéz is:D
2011. dec. 27. 12:22
 4/4 A kérdező kommentje:
És a Rio miért nem megy?
2011. dec. 27. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!