Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem egy játékot és...

Letöltöttem egy játékot és egy élő hátteret Android Marketről (ingyenesen) és "eltűnt"- Valami olyasmit ír ki, hogy meg kell, hogy vegyem a "teljes verziót". Nem lehet valahogyan megoldani, hogy az ingyenes cuccok is benne maradjanak a telefonban?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Y
2011. dec. 27. 20:30
 1/8 A kérdező kommentje:
letöltötte,sikeresen telepítette a játékot és az élő hátteret is, de egy kis idő után rámentem: Háttérkép>Élő hátérképek>Nincs élő háttérkép(miközben én már töltöttem le egyet.) muszáj lesz minden dolgot megvennem?
2011. dec. 27. 20:36
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerencsétlenségedre próbaidős cuccokat szedtél le, vagyis x nap után csak annyit látsz belőlük, hogy vedd me ga teljes verziót.

Vannak a tényleg ingyenes cuccok, amiknél nem látsz ilyet, meg azok, amik a teljesnek a lebubított verziói.

megoldható, hogy az egyébként fizetős teljes verziók megmaradjanak, csak az már nem egészen legális (root + torrent)

2011. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem x nap után, hanem 10 perc után ezt írta ki :S Mekkora átba*ás -.-
2011. dec. 27. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:

#3-s válaszban írták már a megoldást.

Használd azokat a telefonon lévő market mellett.

2011. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
letöltöttem azt az applanet marketet és ott olyanok vannak,hogy FREE, vagy az ár áthúzva.akkor az is 100%-ig ingyenes,aminek át van húzva az ára?( bocsi, de marhára tudatlan vagyok az ilyenben :S )
2011. dec. 27. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Ingyenes, azért van áthúzva az ára. Annyi lenne az ára, ha a marketről töltenéd le.
2011. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké.köszönöm szépen :D
2011. dec. 27. 21:22
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem x nap után, hanem 10 perc után ezt írta ki :S Mekkora átba*ás -.-"


Nem átba*ás, ki mondta hogy az ingyenes program nem állhat le 10 perc múlva?



Az ingyenesség pedig:

Amiért nem fizetsz az ingyen van.

Gondolom észreveszed amikor a számlaszámod vagy kártyád adatait kell beírnod. Na az a fizetés.

2011. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!