Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet rátenni a telefonom...

Hogy lehet rátenni a telefonomra? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy játék.Egy macska van benne ami lejátsza vékonyabb hangon amit mondunk neki.Meglehet simogatni, akkor dorombol,meglehet nyomni a farkát akkor ugy csinál mintha ráléptunk volna.és nemtudom hogy tegyem rá.
2011. dec. 27. 20:33
 1/6 A kérdező kommentje:
megvannn mi aneve.android beszélo macska. csak azt nem tudom h tegyemra
2011. dec. 27. 20:42
 2/6 anonim válasza:
szerintem talking tom cat-re gondolsz ha igen menny rá a marketre. ami általában minden androidos telefonon azonnal megjelenik és ott írd be mit akarsz letölteni és kész. az egész ingyenes csak csatlakozz wifire :DD
2011. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha androidos a telefonod akkor a marketből letöltheted.
2011. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nekem nem jön ki, pedig csatlakoztatva van
2011. dec. 29. 12:33
 5/6 A kérdező kommentje:
és igaz majd Bluetooth-on át lehet kűldeni Samsungra?
2011. dec. 30. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
egy alkalmazást biztos, hogy sehova se tudsz küldeni, nemhogy Bluetooth-on, de még SMS-ben sem :)
2012. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!