Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek mennyit bír a Galaxy S2...

Agressor20 kérdése:

Kinek mennyit bír a Galaxy S2 aksija?

Figyelt kérdés
Az én aksim kevesebb mint egy napot bír, használtam vettem a telót és lehet, hogy akitől vettem az valamit rosszul csinált vele, akinek van S2-je az írja már meg, hogy neki mennyit bír mert, ha az enyém rossz akkor veszek másik aksit:))
2011. dec. 28. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1 napot nyomkodással persze, hogy nem bír.

Nekem idáig 2 napot bírt úgy, hogy kicsit játszottam vele, mást nagyon nem. Másnap lemerítettem úgy, hogy töltőre kellett mennie. :D

2011. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nem értem, minden Androidos telefon ilyen gyorsan merül ??

Samsung Galaxy Gio-m van fullon 8-10óráig töltöm 100%-ra kiírja húzzam ki , után kicsikét játszok, kicsi fészbuk és este rakhatom fel hogy éjszaka megint töltsön :// Nem valami jó

2011. dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor tehát ilyen gyárilag az aksi..az S2-nek az aksija 1650 mAh-os ....nem értem akkor, hogy miért nem tesznek bele nagyobbat...a neten láttam 3000mAh--osat csak hát az nagyobb és másik hátlap kell rá:SSS...köszönöm a válaszokat:)
2011. dec. 28. 11:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem ACe van, ugyanez a helyzet. Próbáltam mindenféle takarékos programot, JuiceDefender, JuiceDefender Ultimate, de igazán nem használtak, csak bosszantottak, hogy amikor netezni akartam, alig akart visszakapcsolni. A Wifi nagyon sokat fogyaszt, de minden más is. Még jó hogy nem ez a fő telefonom, "csak" táblagépnek, meg navigációra használom.
2011. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hiába töltitek 8-10 órát amint feltöltődik a töltőelektronika lekapcsol és nem tölt tovább itt csepptöltésről sem beszélhetünk ezeke ennyit tudnak az oka pedig az h. míg a hardver rengeteget fejlődik addig az akkumulátortechnológiák már pár éve gyakorlatilag ugyanazok mert nem találnak jobb anyagokat az egyik alternatíva valamilyen hasadóanyag lenne amivel akár évekig is működnének de ne olyanra gondoljatok h. bombár lehet belőlük készíteni vagy iesmi mert egyáltalán nem de elvileg azért nem csinálják mert drága és szennyezi a környezetet de pl halottam már valamilyen dell gépről amit próbaképpen méregdrágán meglehetet vásárolni és nem tudott lemerülni vagyis abban is valami hasonlót használtak
2011. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én vettem utángyártott 3500-as aksit hozzá, de sajnos megvan az utángyártott hátránya. Kb ugyanaddig bírja, mint a rendes aksi. Max ez kibír 1 napot sűrű nyomkodással.
2011. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor még egy darabig ne is nagyon számítsunk olyan aksira ami tovább bírná. De mihamarabb ki kell valamit találni a gyártóknak, mert majd ezekkel a gyenge aksikkal veszítenek népszerűségükből:)
2012. jan. 2. 11:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Múltkor valahol olvastam, hogy majd 2-4 év múlva 1 cég piacra dob 1 aksit, ami nagyon sokat fog bírni. Csak addig a telefonok meddig fejlődnek..

Amúgy most, hogy nem használtam a telefonom annyira, így most kibírt 4 napot az aksi.

2012. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az én S2-m jó esetben kibír 1 napot, nagyon jó esetben:S...itt lehetne már az a jó aksi, mert így még kirándulni se mernék elmenni, csak egy 3310-essel..xd:)
2012. jan. 3. 19:01
 10/11 anonim ***** válasza:
atom kéne gyerekek ATOM azzal elmenne jópár évig egy ilyen vacak...
2012. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!