Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudok letölteni hivatal...

Honnan tudok letölteni hivatalos szoftvert samsung galaxy acerea?

Figyelt kérdés
olyan szoftver letöltő hely kéne ahonnan hivatalos szoftvert tudok letölteni mert vinném szervizbe a telefont......léccives ne beszoljatok hanem segitsetek
2011. dec. 28. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát amit én linkelek az samsung galaxy minire vonatkozik, de gondolom jó lesz az ACE-re is. [link]

Arra figyelj hogy a CheckFusdownloadernél majd az Ace-re való romot töltsed le (majd be tudod állítani amikor a telefont választod ki), és a megfelelő szolgáltatóra is figyelj. Én is így csináltam vissza a minimet, nekem sikerült. (Ja és majd légyszíves írj vissza, ha sikerült, mert soha senki nem veszi a fáradságot hogy visszaírjon úgyhogy legyél te az egyetlen kivétel)

2011. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké neki is kezdek :)
2011. dec. 28. 22:05
 3/4 A kérdező kommentje:
na még csak most jutottam el eddig és sikerüüüüüülttt :))))
2011. dec. 29. 00:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor jó :).
2011. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!