Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha "viber"-rel telefonálsz...

Ha "viber"-rel telefonálsz interneten keresztül az ügye ingyenes, viszont ha nincs internetkapcsolatod akkor mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a vibert ki is próbáltam hogy működik e, jól ment pár ismerősömnek volt is már olyanja, kikapcsoltam a wifit, kikapcsoltam a mobilhálózatot is, és kipróbáltam hogy lehet e úgy hívni vele... Amikor bekapcsoltam kiírta hogy az ingyen híváshoz internet elérhetőség kell, de utána behozta ugyan azt az oldalt ahol rá lehet nyomni a "free call"-ra, és meg is lepődtem rajta de fel tudtam hívni a másik telefont. (viberrel, úgy hogy le volt tiltva minden hálózatom) és kiváncsi vagyok hogy mennyibe kerülhetett így a hívás? és akkor hogy is volt ez lehetséges hogy én őt felhívjam?
2011. dec. 28. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem valamit nem tiltottál le.

A Viber-rel tényleg csak akkor lehet telefonálni ha van valamilyen adatkapcsolatod ( WiFi vagy mobilinternet ).

2011. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nincs net akkor asszem úgy hívja fel a kiválasztott kontaktok , mintha normálisan hívtad volna
2011. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
viszont a viber-es "skin" ként jelenítette meg a hívást...
2011. dec. 29. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a Viber tárcsázóként is működik. Nem csak internet-alapú, hanem mobilhálózat-alapú hívást is tud indítani.
2012. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!