Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a véleményetek a Nokia...

Milyen a véleményetek a Nokia C5-03 -mal kapcsoaltban?

Figyelt kérdés
Ilyen telefont szeretnék, csak szeretném tudni nem-e döntök rosszul. Amikor lejátszik 1 zenét, nagyon recseg, vagy jó a lejátszási képessége?
2011. dec. 29. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem recseg. nagyon jól szól hangszórón is és headsettel is. Jó telefon, nekem április óta van ilyen + 16 GB-os kártya benne tele zenével, filmmel, képekkel. Jó döntés!
2011. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%

Szia!

Egy barátomnak van ilyen telefonja, igazából én nem vagyok vele megelégedve. Külsőre sem igazán tetszik, de ez mondjuk nem fő szempont.

Nekem egy Xperia X8-om van, ég és föld a különbség. De ez csak az én véleményem :)

A zene lejátszásánál, hangszórókból elég torzítós, a barátom a fülhallgatós zenehallgatással sincs teljesen megelégedve.

De mondom, ez csak az én véleményem, ennyi tapasztalatom van csak erről a telefonról, de gondoltam azért megosztom veled :)

2011. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. jan. 3. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem volt 5800xpress music vettem c5_03 de nem vagyok megelegedve, sokkal jobbra szamtottam, es visszacsereltem az 5800 -ra mert gyorsasagra kb ugyanaz es 5800 az190000000szor jobban szol. Ha abban az arfekvesvesben vennel telefont akkor sonyericson x8 vagy ha tobbet aldoznal akkor htc wildfire s. C5_03 nagyon nem ajanlom a se x8 ugyanannyiba kerul es sokkal tobbet er az egyik jobaratomnak van es nagyon meg van vele elegedve, esetleg kicsit tobbpenzer htc wildfire s az unokatestveremnek van kiprobaltam, gyors , praktikusan kicsi (joertelemben)es szep is persze itt nem ez a nyomos erv.
2012. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat! Igazából nekem csak az tetszett meg a C5-be h van fehér és h ilyen szép mintás hátlappal is kapható.A másik telefon az Xperia mini lenne tudom hogy van különbség köztük, de azt hallottam h az Xperia "zabálja" a pénzt a telefonról és hogy állandóan frissítget. Szóval nem teljesen tudom , hogy mit akarok :/
2012. jan. 5. 14:44
 6/7 hallihóó válasza:
nagyon jó,nekem is ilyen van. nagyon szépen tud kamerázni, jó a hangszórója.
2012. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is ilyenem van. Lassan 2 hónapos lesz. Nem vagyok egy telefon-szakértő, de eddig ez a legrosszabb telcsim. Baromi hamar lemerül, pedig nem pötyögök vele egész nap. Aztán van, hogy egyszerűen lefagy. Nyomkodom a képernyőt, de semmi. Ilyenkor kiveszem az akksit.

Nekem a hangzásával nincs gondom, bár csak futáshoz szoktam bedugni a futni a fülembe. A kamerája is jó. A külseje az valami gyönyörűséges. (fehér mintás) Van hozzá tok, de én vettem egy másikat, mert fehér a tok, és hamar koszolódik.


Van egy olyan érzésem, hogy nem lesz hosszú életű. :(

2012. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!