Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry Torch 9800? Mi a...

BlackBerry Torch 9800? Mi a véleményetek erről a márkáról esteleg erről a modellről?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
jó minőségi telefon, csak a támogatása nem olyan jó, kevesebb a lehetőség is mint egy androidon, vagy ioson. market is kisebb.
2011. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Blackberry szar... Minden más okostelefon jobb nála... Markete kicsi, lassú, kicsi képernyő, nem érintős, ééés nem is menő... Egyedül a billentyűzete jó :_)
2011. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a bb szar???

ember,melyik bolygon elsz???

idiota...

:)

minek kommentelsz,ha nem ertesz hozza???


a bb egy uzleti telefon...

nem sz@r androidos jatek vacak,hanem uzletembereknek keszult,akik dokumentumokat,pdf-eket,prezentaciokat toltenek fel ra es vissza...

a "szar" bb mar felallt es megnyitotta a doc-ot,mikor az androidos szutyok meg vakarozik...nem merul le fel nap alatt,hangja alapbol veri az osszes telefont...

ez van kiscsibem...

2011. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tegnap 15:30


Én sem tudom tényleg honnan jöttél, hogy szerinted szar a BB. Fogalmad sincs az egészről, dilettáns vagy, ha nem lennél az akkor nem írtál volna ekkora állatságot. Nézz utána egy kicsit és látni fogod hogy csak az iPhone, néhány HTC modell meg talán a Samsung S2/Note amik felvehetik egy komolyabb BlackBerry-vel (Bold 9780, 9900, 9930, Torch 9800/9860) a versenyt. És biztosíthatlak hogy a Bold-om sokkal menőbb mint a te Telenor One Touch-od. Hülye barom.



A kérdezőnek:


Magát a telefont amit kérdeztél én még nem használtam, de eddig csak BB okostelefonjaim voltak (általában Bold-ok), és mindegyikkel maximálisan meg voltam elégedve, ezért nem is váltottam. Gyors, jól átlátható, könnyen lehet navigálni a menüben, bármit el szeretnél érni 3-nál több gombot nem kell megnyomnod, plusz természetesen be lehet állítani a qwertys gombokhoz alkalmazásindító shortcut-okat ha éppen arról van szó. Ahogy előttem is írták, a telefonálás minősége minden más gyártót, modellt odaver, és valóban, még nagyon extrém használat mellett is kibír 1-2 napot az aksi, és viszonylag hamar fel is lehet tölteni. Élmény vele gépelni, és szépek a telefonok maguk is. Ha éppen nagyon szeretnél akkor telepíthetsz rá témákat, játékokat, mittudomén miket, de nem arra van igazából. A BlackBerry nagy teljesítményű, klasszikus kommunikátorokat gyárt, ha Nálad a fő szempont az, hogy minél könnyebben és gyorsabban tudj üzeneteket küldeni, hívásokat indítani, e-mail-ekre válaszolni, twitter/facebook történésekről értesülni, akkor a BB jó választás. Ha az előző hülyegyerekhez hasonlóan akkor vagy boldog, ha feltelepítheted a telefonodra a fénykardos alkalmazást, és virul a fejed amikor meglengeted a telefont és erre az fénykard hangokat ad, akkor a BB nem neked való.


Amúgy meg nézzél a telefonról review-kat, olvassál róla cikkeket, utána olvass utána magának a BlackBerry-nek is, itt úgy sem kapsz senkitől objektív választ (egy picit nyilván én is elfogult vagyok).


http://www.youtube.com/watch?v=rtTqdZywFoE


http://www.youtube.com/watch?v=p4ncUwEAzRI


[link]


[link]


[link]


...

2011. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hallod nem one touchom, hanem sgs2, nexus s, iPhone 4-esem van... Black berry meg max üzletembereknek jó...
2012. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is ilyen telefonom van, nem üzleti célból használom, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Gyors, érintőképernyős és még billentyűzete is van. Szerintem nem sok telefon tudja ugyanezt. Másrészt a BlackBerry App World-ön is sok ingyenes

alkalmazás van, és az akksija is sokáig bírja.

2012. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!