Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom (Xperia Mini)...

A telefonom (Xperia Mini) facebookról az ismerőseim feltöltött képeit elmenti a galériába. Miért? Megoldás?

Figyelt kérdés
Ezeket a képeket nem is engedi törölni valamint a saját fb-re feltöltött képeimet is lementette a telefonra.
2011. dec. 29. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez alapfunkció a telefonban, kikapcsolni tudtommal nem lehet. Egyébként az a lényege annak hogy magától letölti hogy a telefonodon szerkesztheted a képeket és elvben az facebook adatlapodon is úgy jelennek meg majd a képek ahogy te átalakítottad őket...

Remélem segítettem! :)

2011. dec. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! A saját képeim nem is zavarnak, csak néhány, ismerős által feltöltött kép is bekerült, amire nekem semmi szükségem nincs. Igaz ma már nem töltött le annyit, mint tegnap :)
2011. dec. 30. 01:59
 3/8 anonim válasza:

Double WTF: Ne beszélj már hülyeségeket kérlek. :D


Ki lehet kapcsolni. Bemész a beállításokba, ott a fiókokba és kikapcsolod a facebook szinkronizálást.

2012. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! És azt esetleg nem tudod, hogy amit eddig letöltött, hogyan lehet kitörölni?
2012. jan. 2. 11:34
 5/8 anonim válasza:
Hát bemész galériába és hosszú tapi a mappán menü gomb és törlöd.
2012. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De akkor csak kijelöli, és nincs törlés opció, ellentétben a nem facebookos képeimmel.
2012. jan. 2. 19:15
 7/8 anonim válasza:
ha valaki talál erre a problémára megoldást az engem is nagyon érdekelne :S
2013. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Galéria menü->Megjelenítendő tartalom->Itt pedig leveszed a pipát arról amit nem akarsz látni :D
2015. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!