Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a Sony Ericsson Xperia Mini Pro telefonról? (fontos)

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni hogy jó telefont veszek e meg(Sony Ericsson Xperia Mini pro) vagy sem.

Sok oldalt néztem és sokan írták hogy a SE az gyors és megbízható, és jó telefon a mini pro, videókat is néztem és ott is csak a jókat mondták róla.

De néztem egy videót és leírásokat és találtam 3 hibát(nem tudom hogy igaz-e vagy csak az a termék volt hibás)

az egyik videóban mondák hogy csak úgy lehet fellépni a netre ha ki van kapcsolva a pin kód kérését bekapcs kor.

A másik egy leírásban olvastam ott azt mondta hogy lötyög a képernyő.

A másik hibát is egy leírásban találtam ott azt írta hogy lötyög a QWERTY billentyű.


Remélem ez nem így van, és ha valakinek van vagy ismeri a telefont vagy ért hozzá azt kérem írja le hogy jó vagy rossz telefon.


2011. dec. 29. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyik sem igaz...


Talán még a harmadik lehetne igaz, de erről én nem hallottam eddig.

2011. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Auhusztus 31-e óta nálam semmilyen hiba sem merült fel, pedig elég masszívan nyúzom szegénykét :) Ha engem kibír az a telefon, akkor mindent :P

Szóval jó kis teló, gyors, jól össze van rakva, és SEHOL nem lötyög, az első meg úgy hülyeség, ahogy van.

2011. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Már úgy értem, hogy az első hiba, amit írtál, ezt félre lehet érteni, sorry :$
2011. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Értem, Köszönöm a válaszokat.

Akkor a hibákról ennyit szerencsére, meg is veszem a telefon jövő hónap elején, mert szerintem is jó telefon, az aki meg a hibákat írta nem tudom honnan jött neki ez.

2011. dec. 29. 17:29
 5/14 A kérdező kommentje:

Meg is van az egyik aki írta a képernyő lötyögését, itt volt Gyakorikérdésekben.

"Nekem is Xperia Mini prom van, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Gyors, gyönyörű a kijelzője, a fizikai QWERTY is rendben van. Sokat tud, bár a vétel előtt meg kell nézni, h nem lötyög-e a képernyő. Nekem van egy kis holtjáték (másoknak állítólag több), ami picit zavaró, de egyébként egy nagyon jó kis telefon."

2011. dec. 29. 17:53
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nemrossz teló, 6hónapja van nálam semmi baja sincs. De ha ajánlhatom ne ilyen telót vegyél. T-mobilenál ottvan a SE xperia mini.. (az ujabb fajta) link: [link] remélem segitettem.:)
2011. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy Telenoros vagy.

És én itt venném meg

[link]

2011. dec. 29. 19:53
 8/14 Electronicperson ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó telefon, meg is fogom venni jövőre.

Nem túl nagy és erős :D

2011. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez is nagyon jó telefon, most 42000 kártyásan.


[link]

2011. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
2011. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!