Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsonyra kaptam egy használ...

Karácsonyra kaptam egy használt samsung galaxy minit, és az előző tulajdonosa belépett rajt egy (asszem msn-es) címre? (. )

Figyelt kérdés

De mivel most nincs beírva jelszó, egyfolytában jelez, és sok mindent nem tudok rajt csinálni, átjelentkezni nem lehet, ha pedig ki szeretném törölni, azt írja, hogy a gyári beállításokat kell visszaállítani. De ugye ez visszafordíthatatlan folyamat, és bár nem töltöttem rá semmit, nem tudok milyen alkalmazás tűnne el róla? Vagy hogy az alapok mik.

Ha valaki tudna ebben segíteni, hogy ajánlatos-e mindent letörölni kérem írjon! Köszi hogy türelmesen elolvastad,és a választ is!


2011. dec. 29. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

írd ki milyen pogik vannak benne amik tetszenek, ezt marketbol megtudod szerezni.

mindenféleképp érdemes újraindítani mert úgy tudod kihasználni az android lényegét ha a te mail címeddel te face acc-oddal te msn címeddel van indítva telefon.

2011. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból tudom hogyha a gyári visszaállítást megcsinálod, akkor csakis azok fognak eltűnni amiket rátett az előző tulajdonos ezek nagyrészt játékok,és néhány alkalmazás meg zene meg videó , a fontos dolgok rajta maradnak amik gyárilag is rajta voltak ! Játékokat programokat pedig internet segítségével az androidmarket nevű programmal tölthetsz le . Remélem segitettem
2011. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!